Kalendár

NATUR-PACK

Cestovné poriadky

Spišský Štiavnik,PD

Spišský Štiavnik,kostol

Spišský Štiavnik,č.d.225

Spišský Štiavnik,Kaštieľ

Nakladanie s odpadmi

Kompostovanie
Komunitné kompostovanie

Neplytvajte potravinami

Predchádzanie vzniku odpadov

Využitie bioodpadu

Program odpadového hospodárstva
na roky 2016 – 2020

Výtvarná súťaž

Milé deti, veľmi milo ste nás prekvapili a zapojili sa do našej výtvarnej súťaže. Pozorne sme pozreli vaše obrázky a keďže boli všetky veľmi zaujímavé a kreatívne a my sme nedokázali z nich vybrať jeden, rozhodli sme sa odmeniť všetkých šestnástich, ktorí sa zapojili do našej aktivity. V najbližších dňoch Vám doručíme odmenu. Všetky dielka, ktoré ste nám poslali zverejňujeme na našej obecnej stránke, aby sme motivovali aj ďalšie deti ku kreatívnej činnosti a dospelí si môžu pozrieť, aké máme šikovné deti v našej obci. Všetkým deťom, ktorí sa zapojili a rodičom, ktorí pomohli s odoslaním prác, ďakujeme.

 

Carmen Mária, 10 rokov

 

Emka, 5 rokov

 

Emka, 7 rokov

 

Emka, 10 rokov

 

Emka, 10 rokov

 

Emka, 10 rokov a Ľuboško, 4 roky

 

Karol, 13 rokov

 

Laura, 9 rokov

 

Lívia, 5 rokov

 

Lukáš, 9 rokov

 

Lucka, 10 rokov

 

Michaela, 10 rokov

 

Miška, 10 rokov

 

Nina, 10 rokov

 

Viktória, 10 rokov

 

Tamarka,  10 rokov